ŞEHİR TİYATROLARI ÇOCUKLAR İÇİN DİJİTAL MASALLAR PROJESİNE BAŞLIYOR

28.01.2021

Pandemi nedeni ile tiyatrodan uzak kalan izleyicilerini düşünerek oyunlarını dijital ortama taşıyan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, minik tiyatroseverleri de unutmayarak onlar için de içerikler üretmeye başladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Youtube kanalı aracılığı ile Eskişehirli sanatseverlerle buluşmaya devam eden Eskişehir Şehir Tiyatroları sanatçıları “Tiyatro Sanatçılarımızdan Masallar” adlı projesini 29 Ocak Cuma günü başlatıyor.

Sinderella’dan Pinokyo’ya, Çoban Kız ve Baca Temizleyicisine kadar, her biri klasik olmuş birbirinden seçkin masallar, renkli görseller eşliğinde Şehir Tiyatrosu sanatçılarının etkili anlatımları ile çocuklarla buluşacak. Minik izleyiciler, Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin ve Şehir Tiyatrolarının Youtube kanalları üzerinden her hafta iki farklı günde iki farklı masal izleyebilecekler.

Çocukların özellikle tatil dönemlerinde evde kaliteli zaman geçirmeleri için birbirinden güzel içerikler ürettiklerini ifade eden Şehir Tiyatroları sanatçıları, pandeminin etkilerinin azalmasıyla birlikte tekrar perdelerin açılacağı günleri sabırsızlıkla beklediklerini belirttiler.

 
 
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Senfoni Orkestrası
Balbumu Heykeller Müzesi
Kent Belleği Müzesi
Kurtuluş Müzesi
Müzikal Tam : 10.00 TL
Müzikal İndirimli : 7.50 TL
Tam : 7:50 TL
İndirimli : 5.00 TL
Çocuk Oyunu : 2.00 TL
E-Posta : sehirtiyatrolari@eskisehir.bel.tr
Tel : +90 222 335 72 71
Faks : +90 222 325 00 56
Adres : Kurtuluş Mahallesi,
Cumhuriyet Blv. No:104
26090 Odunpazarı/Eskişehir