ŞEHİR TİYATROLARI ESKİŞEHİR BAŞARI ÖDÜLLERİ GECESİNDEN 3 ÖDÜLLE DÖNDÜ

17.01.2023

Bu yıl üçüncü kez düzenlenen “Eskişehir Başarı Ödülleri” final töreninde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, halk oylaması ile belirlenen “En iyi Oyun, En iyi Kadın ve En iyi Erkek Tiyatro Sanatçısı” ödüllerini almaya değer görüldü.

Network Türkiye oluşumunun Ahmet Can Akdemir koordinatörlüğünde düzenlediği, Eskişehir’de iş dünyasının yanı sıra, tüm sosyal, siyasal, bürokratik çevreleri de kapsayan ve internet üzerinden halk oylaması ile değerlendirilen ödül töreni, geçtiğimiz hafta sonu Eskişehir’de gerçekleştirildi. Organizasyonda 600 farklı kişi ve kurum aday gösterilerek, 53 kategoride ödüller sahipleri ile buluşturuldu.

Sanat ödülleri kapsamında Şehir Tiyatrolarının birbirinden değerli oyuncuları aday gösterilirken, Yılın Kadın Tiyatro Sanatçısı Ödülüne “Özlem Akdoğan”, Yılın Erkek Tiyatro Sanatçısı Ödülüne “Sermet Yeşil”, Yılın Tiyatro Oyunu Ödülüne ise Şehir Tiyatrolarının yeni sezon oyunu olan “Yaşasın Demokrasi” değer görüldü. Sunuculuk görevini Soner Yüksel ve ünlü aktris Wilma Elles’in üstlendiği gecede Şehir Tiyatrosu sanatçıları ödüllerini alırken kısa birer konuşma yaparak, Eskişehir halkına teşekkürlerini dile getirdiler.

Gece, ödül teslim törenin ardından pop müzik sanatçısı Burak Kut konseri ve çeşitli sahne şovları ile noktalandı.

 
 
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Senfoni Orkestrası
Balbumu Heykeller Müzesi
Kent Belleği Müzesi
Kurtuluş Müzesi
Tam : 40:00 TL
İndirimli : 25.00 TL
Çocuk Oyunu : 15.00 TL
E-Posta : sehirtiyatrolari@eskisehir.bel.tr
Tel : +90 222 335 72 71
Faks : +90 222 325 00 56
Adres : Kurtuluş Mahallesi,
Cumhuriyet Blv. No:104
26090 Odunpazarı/Eskişehir